news

Blog

 

Chcete kvalitného DJa na narodeniny alebo na oslavu?

Nie je oslava ako oslava. S tým budeme zrejme súhlasiť všetci. Niektoré oslavy sú skrátka vydarenejšie ako iné. Čím to je? Samozrejme, dôležitou súčasťou každej oslavy sú správni ľudia, ktorí vedia, ako sa zabaviť. K zábave však nepochybne prispeje aj správna hudba. Práve hudba tvorí jeden z najpodstatnejších faktorov toho, že práve vaša oslava bude patriť medzi tie oslavy roku!

Narodeninová oslava s profesionálnym djom

Oslavujete okrúhliny? Alebo si len chcete užiť svoju narodeninovú oslavu tak, ako sa patrí? Prípadne organizujete oslavu pre vášho blízkeho človeka? Som tu pre vás! Ak chcete vytvoriť jedinečnú oslavu, ktorá ostane v pamäti všetkým prítomným, tak ku nej tá pravá hudba jednoznačne patrí!

DJ na teambuilding a vianočný večierok Bratislava

Teambuilding alebo vianočný večierok je vždy pre zamestnancov jednou z najočakávanejších udalostí. Bodaj by nie! Práve na takýchto podujatiach môžu zamestnanci na chvíľu vypustiť prácu z hlavy a užiť si zábavu aj s ostatnými kolegami tak, ako sa patrí.

Svadobný DJ a Moderátor – Bratislava

Čaká vás váš Deň D? Prípravy na svadbu sprevádza množstvo povinností, vďaka ktorým bude váš svadobný deň tým najlepším dňom pre vás. Práve preto som tu k dispozícií aj s mojimi službami. Váš svadobný deň je predovšetkým o vás a keď sa môžete na svojho DJa spoľahnúť v otázkach každej zábavy, máte o starosť menej. Ponúkam skvelý servis a taktiež DJa a moderátora v jednom na vašu rozprávkovú svadbu.

DJ na svadbu Bratislava a okolie – Svadobný DJ

Svadobný deň by mal byť tým najkrajším dňom pre vás. Pravdepodobne sa však nedá vyhnúť tomu, aby ste boli na vašej svadbe perfekcionisti vo všetkých smeroch. Vaša svadba si jednoznačne zaslúži, aby bola perfektná. Minimálne pre vás. Ak sa však chcete spoľahnúť na kvalitný servis vo výbere hudby, ale tiež osvetlenia či moderovania, ste na správnej adrese.

Ten správny event Dj pre Vás!

Hire Me

Kontakt pre bookovanie