dj services

Svadobný DJ a Moderátor

Čaká vás váš Deň D? Prípravy na svadbu sprevádza množstvo povinností, vďaka ktorým bude váš svadobný deň tým najlepším dňom pre vás. Práve preto som tu k dispozícií aj s mojimi službami. Váš svadobný deň je predovšetkým o vás a keď sa môžete na svojho DJa spoľahnúť v otázkach každej zábavy, máte o starosť menej. Ponúkam skvelý servis a taktiež DJa a moderátora v jednom na vašu rozprávkovú svadbu.

Súčasťou mojej práce je v prvom rade poradenstvo pre vás. Práve to je pri príprave svadby jedným z najdôležitejších. V rámci poradenstva spolu odkonzultujeme vašu svadbu, jej tému a tiež to, akí sú vaši hostia. Vďaka mojím mnohoročným skúsenostiam vám môžem presne poradiť, aký tip hudby bude na vašu svadbu najvhodnejší. Vašou úlohou je potom už len zabávať sa.

Samozrejmosťou tiež je môj servis s prípravom programu pre vás. Vaša svadba je totiž o tom, aby sa na nej všetci dobre cítili. A práve to zabezpečíme práve vďaka výberu tej správnej hudby a programu pre vás. Práve hudba na svadbe dodáva tú správnu atmosféru a určuje, do kedy sa na nej budú vaši hostia zabávať. Pri vytváraní tých správnych momentov vyberám hudbu tak, aby si ju užili všetky generácie od najmladších až po tie staršie generácie. Základom sú kvalitné tanečné hity od 70. rokov až po súčasnosť. Že by to chcelo aj rock and roll, funky alebo disko? Samozrejme, disponujem hudbou podľa akýchkoľvek požiadaviek, vrátane domácej tvorby či ľudových piesní.

Ďalšou nemenej dôležitou súčasťou každej svadby je aj výber kvalitného osvetlenia a samotného ozvučenia. Vďaka mojim službám získate všetko v jendom balíku. Môže zahŕňať nielen spomínanú hudbu, ale aj jedinečné osvetlenie, moderátora či mladejšieho a tiež bohatý výber súťaží a tradícií, ktoré budú tvoriť dokonalú bodku vášho zábavného programu. Pripravte sa na svadbu, na ktorú tak skoro nezabudnete!

V rámci svadobného DJa Vám zabezpečíme nasledovné:

Profesionálne ozvučenie a ozvučenie obradu

Mladejší /
moderátor

Tradície,
súťaže

Celovečerná diskotéka

Atmosférické svetlá

Poradenstvo

Ochutnávka

Hire Me

Kontakt pre bookovanie