dj services

DJ na svadbu 

Kvalitný a skúsený svadobný DJ sa postará nielen o hudobný zážitok, ale aj o nezabudnuteľnú zábavu na vašej svadbe

Počas svadby sa môžete spoľahnúť na kvalitný servis nie len spoza DJskeho pultu…
Po veľkom množstve svadieb kde som pôsobil ako DJ, mám dostatok skúseností s priebehom i programom svadieb.

Hudba na svadobnej hostine vytvára pravú zábavnú atmosféru. Ja sa pri vytváraní atmosféry opieram o tanečné hity z 70´,80´, 90´ rokov až po súčasnosť. Nechýbajú štýly ako Funky, Disco, Rock and roll, Rock, Pop, Domáca tvorba až po Ľudové pesničky. Pri hraní využívam iba profesionálne ozvučenie na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť. Moderovanie a vkusný konferanc je pre mňa samozrejmosť.

V rámci svadobného DJa Vám zabezpečíme nasledovné:

Profesionálne ozvučenie a ozvučenie obradu

Mladejší /
moderátor

Tradície,
súťaže

Celovečerná diskotéka

Atmosférické svetlá

Poradenstvo

Ochutnávka

Galéria

Čaká vás váš Deň D? Prípravy na svadbu sprevádza množstvo povinností, vďaka ktorým bude váš svadobný deň tým najlepším dňom pre vás. Práve preto som tu k dispozícií aj s mojimi službami. Váš svadobný deň je predovšetkým o vás a keď sa môžete na svojho DJa spoľahnúť v otázkach každej zábavy, máte o starosť menej. Ponúkam skvelý servis a taktiež DJa a moderátora v jednom na vašu rozprávkovú svadbu.

ČSvadobný deň by mal byť tým najkrajším dňom pre vás. Pravdepodobne sa však nedá vyhnúť tomu, aby ste boli na vašej svadbe perfekcionisti vo všetkých smeroch. Vaša svadba si jednoznačne zaslúži, aby bola perfektná. Minimálne pre vás. Ak sa však chcete spoľahnúť na kvalitný servis vo výbere hudby, ale tiež osvetlenia či moderovania, ste na správnej adrese.

Hire Me

Kontakt pre bookovanie